Cache na Skýcove

Tu si môžete prečítať najzaujímavejšie logy (prihlásenia sa) hľadačov z celého Slovenska. Čo píšu na naše kešky ?

Čarostrom - priamy link

veve95 (30/10/2016) napísal :

Po údržbe Jugglerovej kešky v Uherciach sme sa následne, trochu premrznutí, vybrali na aute na Skýcov. Našli sme 4 kešky, z ktorých som ja nemala 3 odlovené. Aj keď fúkal silný vietor, výlet to bol pekný s takou pokojnou jesennou atmosférou smiley Táto keška bola dnešná posledná. Nielen strom bol čarovný, ale aj celé jeho okolie. Pod nohami mäkkučký mach, všade ticho a dokonalý výhľad zo skaly. Ešte aj rozpadnutý bunker neďaleko pridával miestu viac tajomnej atmosféry. Ďakujem za kešku a ukázanie tohto miesta smiley

juggler98 (29/10/2016) napísal :

#1058 o 16:30
Dnes sme sa opäť vybrali do okolia Skýcova s cielom smajlíka na mape. Užili sme si pekné jesenné počasie, nechali sme sa prefúkať riadnym vetriskom a zároveň sme našli všetky kešky, ktoré sme hľadali. Táto bola štrvtá z nich. Najskôr sme chceli parkovať niekde pri ceste a odtiaľ odbehnúť na kešku, no po pozretí mapy a prečítaní listingu sme zistili, že by sa to nedalo. Tak sme teda išli od odporúčaného parkingu z kešky Prostredná skala. Dobre sme spravili, po lese sa dalo v pohode prejsť, chceli sme sa síce držať trasy v listingu, no po chvíli sme to vzdali a išli len tak za šípkou. Po príchode na súradnice nás privítal dnešný druhý super výhľad na skale uprostred lesa. Nečakal som tu také pekné miesto. Som rád, že ma sem keška zaviedla, vďaka za ňu. out:TB

jimpino633 (09/10/2016) napísal :

(#152) najdena s mishulkou ... Ku keske asi tak chodim na biku do lesa casto qle taku krasnu vonu len tu som zacitil a tie vyhlafy ze wou ... Nadherna keska :) Tft

 

filipinec07 (08/07/2016) napísal :

Všetky hubárske place sú predimenzované... Malá odbočka pred poslednou veľkou zákrutou zíva skoro prázdnotou. V lese tráva... a sucho praští pod nohami. Cestička klesá a hustne... na ľavo sa črtá strmý, skalnatý svah. Rútim sa hore, lebo sa mi to pozdáva... Nechce sa mi veriť vlastným očiam... !!! Čarovné skaly ! Výhľad do ďaleka ! Kvitnúce vresy, machové koberce, paprade... čučoriedky ??? ... černice... Čarovné stromy... ! A už sa v ňom kutrem... Ďaľšia ,,náhoda". Zase mi neverí... No, čo už... Vďaka za kešku a za ukázanie ozaj čarovného miesta. Veľmi ma potešilo. TB a GC na vizite. OUT- krásne, mladé suchohríbiky.

 

Cesta odvahy mladého piráta - priamy link

veve95 (30/09/2016) napísal :

#913
Piatok, pekné počasie, ideálny čas na výlet. Trvalo nám to ale trochu dhšie a tak z toho nebol poobedný výlet, ale až večerno-nočný image To ale vôbec nevadilo, pretože vďaka tomu sme mohli túto tradičku odloviť za pomoci reflexných značiek. Bol to super zážitok, ďakujem za kešku image

 

juggler98 (30/09/2016) napísal :

Nečakane sme sa ocitli v týchto lesoch po tme, tak sme rovno absolvovali celú cestu odvahy mladého piráta. Nikdy som takto nelovil tradičku, bolo to super. Človek sledoval reflexné pásky ako pri normálnej nočnej keške, no poprípade sa mohol riadiť aj GPSkom. Páčilo sa mi to, tak pridávam FP. Ale nie len preto, aj za rozvoj geocachingu v obci skýcov :). Vďaka za kešku, teším sa na ďalšie :).

 

Partizánska studnička - priamy link

jkonyk87+woody (16/10/2016) napísali :

Od Carostromu sme sa vybrali este sem. Zo zaciatku po pohodlnej ceste po hrebienku az sme sa dostali do hustiny odkial sme sa museli vratit a najst si inu cestu. Ku keske sme sa vybrali z opacnej strany potoka a pohodlnu cesticku sme si nasli samozrejme az pri odchode. Miesto celkom pekne, ale na to ze to ma byt naucny chodnik je to riadne skryte a neoznacene. Ale aspon viem, odkial sa zobrali tie tabulky dalej na hrebeni :)

Geomatik z FAV (07/08/2016) napísal :

Odloveno během vandru z Handlové do Žiran u Nitry. Díky za kešku u studánky s příjemně chladnou vodou.

 

Bylinkárová cestička  - priamy link

KlaMa (23/10/2016) napísal :

Vybrali sme sa z domu pomerne neskoro, pozerali sme tenis - Cibulku s Kerberovou, myslel som, že prístupová cesta bude spod kopca, vypadalo to na družstvo ale nakoniec sme na to iśli od lesa kde sme natrafili na fajn chodník ktorý nás vyviedol až na hrebeň. Odtiaľ sme šli v podstate za šipkou. Niekoľkokrát sme preťali akýsi cesto-chodník, čo asi mala byť "cestička" ale viedla akosi málo "progresívne" a keďže sa už zošerievalo zobrazli sme to traverzom hore.
Škoda, že stromy bránia lepším výhľadom, keby tu stála rozhľadňa bola by to paráda.
Ďakujeme.

Stratené srdce - priamy link

OwletHollow (03/07/2016) napísal :

Oceňujeme, že si dal starydrak záležať na výzore svojich logbookov. Veľmi sa nám páčili. Zároveň chválime nápad priložiť do kešky okrem milej zbierky pokémonov aj informačný lístok o ,,stratenom srdci'' a jeho majiteľovi. :)

Mishulka (30/09/2016) napísal :

Dnes bol pekný deň, takže by bola škoda nespraviť si nejaký výletik. Náplanovali sme si odlov kešiek na tieto smery, no keďže sme sa doma šišmali, medzi tým sa zotmelo. Nás to ale neodradilo, sadli sme do auta, potom sa vrátili pre čelovku :D a vyrazili sem. Kešku sme našli po menšom pozretí iných skál. Zapísal som sa a išli sme ďalej po ceste odvahy mladého piráta :). Vďaka za kešku :).

 

 

TOPlist